YEŞİL KAHVENİN YAN ETKİLERİ
 
Yeşil kahve zayıflamanıza yardımcı bir gıda takviyesidir ve kullanımı ile uzun vadeli kilo vermeye başlayabilirsiniz.İçerdiği kafein miktarı ile kilo vermede kliniksel ortamlarda testlere tabi tutulup denenmiştir ve sınavını başarı ile geçmiştir. İştah kapatıcı özelliği ile aşırı gıda tüketiminizin önüne geçerek aşırı kilo almanızı önler.

Ağız kuruluğu hissi ile günde 3 litreye yakın su içmenizi sağlayıp yağ yakımını fazlalaştırıp yakılan yağların idrar yolu ile dışarı atılmasını sağlar. Düzenli kullanımda ayda 4 kiloya kadar kilo verdirdiği gözlenmiştir. Ürün tamamen bitkisel içerikli olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

İçeriği yeşil kahve ekstratı,L-cartine,erica,rose marinus gibi doğal bitkilerden oluşmaktadır. Tarım bakanlığı onayı ile üretildiğinden dolayı bitkisel bir takviye olduğu adli mecralar tarafından da onaylanmıştır.

İlk kullanımda anında etki almak mümkün olmayabilir bazı kullananların 2 hafta kullandıktan sonra neden kilo veremedim gibi yorumları ile karşılaşıyoruz. İnsanların metabolizma düzenleri farklı olduğundan dolayı hemen kilo vermek bazen kolay olmayabilir. Bizler Yeşil kahve ürününü tam anlamıyla bitene kadar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Metabolizmayı hızlandırdığı için hiper tansiyon hastalarına kullanımını tavsiye etmiyoruz. Bazı kullanan kişilerde ise hızlı şekilde kilo verdirmeye başladığı da saptanmıştır fakat yinede belirtmekte fayda var he insanda ki metabolizma çalışma şekli değişik olduğundan dolayı alınan sonuçlar kişiden kişiye değişim gösterir.

 
 
 
HER HAKKI SAKLIDIR  INDIRIMCIGUNU.COM 2014   |   TASARIM: NERIACWS